"Вони чекають на ЗСУ!": У РФ влаштували істерику через те, що на заправках і в аптеках Херсона почали приймати лише гривні (відео)

У тимчасово окупованому Херсоні, де росіяни влаштували масову евакуацію мирного населення та готуються до боїв із ЗСУ, на заправках та в аптеках перестали приймати рублі. Працівники повідомили, що начальство сказало їм приймати від громадян як оплату лише гривні. Відповідне відео з однієї з херсонських АЗС поширили в російських Telegram-каналах, передають Патріоти України.

З'ясувалося також, що російські рублі у Херсоні вже не хочуть міняти. "Як розповіли місцеві жителі, російську валюту ще й не хочуть міняти, а курс, за яким обмінюють українську гривню на ринку, зріс у співвідношенні 1х2. Тим часом, проблеми в місті виникають не тільки з оплатою в рублях, а й з бензином – низка АЗС зовсім закривається через брак палива", – повідомили у мережі.

У РФ через таку ситуацію з валютою у Херсоні влаштували справжню істерику. У каналах, що підтримують війну РФ проти України, писали, що і продавці, і їхнє начальство нібито брешуть. Персонал аптек та заправок росіяни обізвали "прихованими ждунами".

"Як раніше" вже не буде: Портников закликав готуватися до конфлікту на десятиліття

понеділок, 11 грудень 2023, 10:56

"Ми чіпляємося за минуле. І Україна не виняток. Ми говоримо, що хочемо повернутися до наших міжнародно визнаних кордонів. Інші країни говорять, що хочуть повернутися до міжнародного права. А на жаль, можливості повернутися назад не існує в історії", – ...

Глухий кут на фронті грає на руку Путіну, але не означає його перемогу, - The Hill

понеділок, 11 грудень 2023, 10:22

Головним виграшем для Путіна буде слабка позиція Заходу, а не проблеми в українській стратегії як такій, передають Патріоти України. Як пише The Hill, глухий кут на фронті в Україні, який визнають і українські офіційні особи, грає на руку Путіну в йог...