"Вони долб***би. Інфантильні, причому": "Слуга народу" влаштував скандал і образив батьків школярів через гроші

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Максим Бужанський образив батьків учнів однієї зі шкіл Дніпра і закликав їх самостійно купити кришки від каналізаційних люків, замість того щоб вимагати це від влади. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За словами нардепа, він 4 години спілкувався з жителями свого округу. Як з'ясувалося в ході зустрічі, на території однієї з місцевих шкіл виявлено 20 відкритих люків.

"Ціна одного люка - 500 гривень. Питаю - а що, батьки не можуть скинуться по 100 гривень і купити ці люки? Жах в очах, ні, вони категорично проти, ми ледве змусили їх купити в школу кілька десятків перегорілих лампочок", - пише депутат.

Після цього він вибухнув образами на адресу батьків школярів і пообіцяв сам купити люки. "Але прийду на збори і скажу батькам, що вони долб***би. Інфантильні, причому. Мені не пох*р, що їхні діти можуть зламати ноги, їм пох*р", - додав він.

У коментарях нардепу нагадали, що батьки школярів платять податки, з яких повинні оплачуватися подібні послуги, а також що на оплату всіх подібних проблем у багатьох може не вистачити грошей.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...