Вони мають особливе завдання: Радник мера Маріуполя розповів, яких росіян зараз масово завозять до міста

До українського Маріуполя, де продовжуються точитись бої з нашими бійцями на "Азовсталі", окупанти починають масово звозити росіян. Усі вони мають свої завдання від влади держави-агресорки. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

Він зазначив, що в зруйноване російськими окупантами місто почали завозити сепаратистів з окупованих територій України, а також самих росіян.

Псевдоволонтери з Росії допомагають окупаційній владі

"У Маріуполь масово привезли працівників російського МНС, а також так званих "волонтерів" та усілякі "громадські організації". Зараз їх дуже багато в місті", – розповів Андрющенко.

За його словами, російських надзвичайників привозять в місто, аби розбирати завали. Водночас псевдоволонтери нібито працюють в гуманітарних штабах, але здебільшого допомагають окупаційній владі з проведенням фільтрації.

"Фактично, вони контролюють місцеву колабораційну владу, щоб вона не влаштовувала "щось не те", – зауважив радник мера.

Намагаються інтегрувати Маріуполь в Росію

Також Андрющенко повідомив, що до Маріуполя завозять працівників із закладів освіти країни-агресорки. За його словами, спочатку це були представники середньої освіти, зараз вже з'явилися й з вищої.

Також відомо, що до міста відправляють працівників банківської системи з Росії. Та й загалом представників різних важливих секторів, які є в кожній державі. "Їх привозять, як інструкторів, які зараз вибудовують систему інтеграції Маріуполя у всі системи життєдіяльності Росії", – наголосив Андрющенко.

Джерело: 24 канал

Окупанти виводять війська з Василівки Запорізької області, але Енергодар досі в кільці, - депутат

субота, 3 грудень 2022, 11:50

Російські окупанти виводять свої війська з Василівки Запорізької області. Водночас вони продовжують утримувати кільце навколо Енергодара. Про це розповів депутат Запорізької райради Дмитро Кирильчук в ефірі Espreso TV. Він зазначив, що Василівка відкри...

Місто стало символом: У Міноборони Британії назвали причину наполегливого наступу окупантів на Бахмут

субота, 3 грудень 2022, 11:44

Місто Бахмут в Донецькій області має для окупантів символічне значення, саме тому російські сили продовжують направляти на 15-кілометрову ділянку укріпленої лінії фронту значну частину своїх спільних військових зусиль та вогневої потужності. Про це йде...