
Вранці 17 жовтня країна-агресор Росія вдарила іранським дроном-камікадзе Shahed-136 у Києві. В результаті є жертви та поранені. Одна з мешканок багатоповерхівки розповіла про пережитий момент ворожої атаки, передають Патріоти України.
Мешканка першого поверху будинку, який став черговою мішенню РФ, висловила свою ненависть до росіян. У коментарі телеканалу "Київ" вона розповіла, що ті, хто підтримує криваву політику Кремля, переживуть те саме.
"Ми живемо в будинку на першому поверсі. Почули вранці десь о 8 годині сирену, потім два вибухи. Ми зібралися. Всі речі у нас були зібрані. Ми були при виході та почули вибухи. На нас полетіла цегла, двері, у ванній все полетіло на нас і частково завалило вихід із квартири, але вибралися по цеглі. Біля вхідних дверей були двері чорного входу. Ми туди вискочили, а у дворі було більш-менш. Ось така історія", – поділилася киянка.
Вона додала, що росіяни ніколи не здолають українського народу. Але впевнена, що Бог все бачить і відплатить за це горе їм.
"Я хочу сказати, що не подолають вони наших людей і ми молитимемося Богу і Бог нам допоможе. Нам допоможе весь світ і ми будемо дуже раді. Але хочу передати тим людям, які підтримують ось цього демона, що їм теж буде таке, що і нам. Слава ЗСУ та всім, хто нас підтримує!" – заявила постраждала.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...