"Вони не будуть відповідати": Соловйов закликав вдарити ядерною торпедою по Великій Британії

Російський пропагандист Володимир Соловйов закликав вдарити ядерною торпедою "Посейдон" по Великій Британії. В ефірі свого шоу пропагандист заявив, що Росія повинна показати світові, що готова використати ядерну зброю, передають Патріоти України.

Коли політолог Андрій Сидоров почав з ним сперечатися, переконуючи, що США і так знають, що РФ здатна його застосувати, він сказав: "У американців є сумніви. У американців є не тільки сумніви, американці впевнені, що ми не використаємо. Саме тому Блінкен переконав Байдена, що треба дати добро на поставку F-16".

Також Соловйов почав переконувати гостя, що на застосування ядерної зброї в Європі ніякої відповіді не буде. "Тому треба довбати ядерною зброєю і спокійно дивитися, як їх сумніви стираються з їх нахабних морд", - заявив пропагандист.

"Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших": Окупант із донькою обговорили останні втрати росіян (аудіо)

неділя, 28 травень 2023, 19:14

Російський окупант спілкувався з дочкою. Вони обговорили втрати російських військових. Розмову оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. «Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших в шту...

Дехто навіть руки цілував із вдячності: Ердоган знову роздавав в день виборів подарунки і гроші

неділя, 28 травень 2023, 18:44

Сьогодні в Туреччині проходить другий тур президентських виборів - вперше в історії країни. Як і під час першого туру, чинний президент Реджеп Таїп Ердоган роздавав своїм прихильникам гроші і подарунки. Про це повідомляє канал іномовлення України FREEД...