
Російське керівництво виявляє ознаки паніки через те, як швидко ЄС і інші західні союзники відмовляються від імпорту російської нафти, газу і вугілля, що мають вирішальне значення для фінансів Москви. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц лідерам ЄС на саміті, передають Патріоти України із посиланням на Politico.
За даними видання, Шольц у своєму виступі за закритими дверима перед лідерами ЄС визнав, що Європі може знадобитися до п’яти років, щоб стати повністю незалежною від постачання енергоносіїв із Росії.
Коментарі Шольца прозвучали через кілька годин після того, як віце-канцлер і міністр економіки Роберт Хабек заявив журналістам у Берліні, що німецькі енергетичні компанії відмовляються від своїх контрактів з російськими постачальниками нафти і вугілля з “шаленою швидкістю”, а це означає, що Німеччина повинна бути майже вільна від імпорту російської нафти і вугілля до кінця 2022 року.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...