"Вони не хотіли нікого вбити": Олексій Венедиктов виправдав удар РФ по Кременчуку і заявив, що російські військові нібито не винні (відео)

Ще один ліберальний московський інтелігент, котрий тішився славою 'совісті росії' і навіть опозиціонера режиму Путіна, взявся виправдовувати вбивства загарбників

Російський журналіст Олексій Венедиктов спробував виправдати ракетний удар РФ по торговому центру "Амстор" у Кременчуці, де знаходилися сотні мирних жителів. Цей теракт головний редактор ліквідованої радіостанції "Эхо Москвы" відмовився визнавати військовим злочином. Таку заяву він зробив в інтерв'ю Forbes Talk, передають Патріоти України.

Він зазначив, що удару було завдано старою радянською ракетою, яка не відрізняється високою точністю. Виходячи з цього факту, журналіст вважає, що російські військові нібито невинні в загибелі мирних українських громадян.

"Треба подивитися на цю ракету, яка наприкінці 60-х була створена. У її характеристиках видно, що вона може відхилятися від цілі на 600 метрів. Далі вже все зрозуміло. На півкілометра вона може від цілі ліворуч, праворуч ходити. Це не високоточна зброя", – сказав Венедиктов.

Однак він не став відзначати той факт, що російські військові знали характеристики ракети і повинні були усвідомлювати, що під удар можуть потрапити мирні жителі. Натомість Венедиктов продовжив виправдати окупантів – мовляв, вони нібито не хотіли влучити у ТЦ, тому невинні.

"Одна справа, коли під час війни ти неточно поцілив. Інша справа, коли ти хотів поцілити у дитячий садок, школу... Злочинця робить намір. Для військового злочину потрібен намір", – виправдовується журналіст.

Україна може перемогти РФ і повернути Крим, але є кілька проблем, - екскомандувач армією США в Європі

п’ятниця, 27 січень 2023, 6:56

Україна може перемогти країну-агресорку РФ на полі бою і повернути усі свої території, включно з окупованим Кримом. Але українським військовим доведеться стикнутися з низкою проблем. Росія зганяє на війну своїх мобілізованих, а захисникам України довед...

Акт про відмову має бути складено у присутності мінімум двох свідків: Адвокатка пояснила, чи мають право вручати повістки на вулиці

п’ятниця, 27 січень 2023, 6:42

В Україні діє воєнний стан та загальна мобілізація, то ж чоловіки від 18 до 60 років можуть бути мобілізовані. Закон не передбачає обов’язковості місця вручення повістки, тому її вручити можуть будь-де. Яким має бути алгоритм дій під час вручення повіс...