Вони не підозрювали, що ці кроки будуть останніми: У мережі з'явилося відео роботи снайпера ССО по російських окупантах

Снайпери Сил спеціальних операцій Збройних сил України працюють на різних напрямках фронту. Разом із іншими захисниками України вони успішно та майстерно знищують російських окупантів. Про це повідомили в офіційному каналі Сил спеціальних операцій в Telegram, передають Патріоти України.

Там також показали відео роботи українського снайпера по ворогу. "Демонструємо вам відео реальної роботи снайпера ССО України. Ці унікальні кадри були зняті нашими воїнами на одному із напрямків, де працюють Сили спеціальних операцій", – сказано в повідомленні.

На кадрах видно, як ціла група російських окупантів вільно та спокійно пересувалася по незахищеній місцевості. Загарбники навіть не підозрювали, що для частини з них ці кроки стануть останніми. Після того, як снайпер ССО зробив кілька влучних пострілів по окупантах, росіяни так само гуртом почали тікати в одному напрямку, намагаючись урятуватися. "Почекав, коли противник зібрався до купи, а потім вдарив зненацька", – саме так працюють українські снайпери.

"Поінформував про ситуацію на фронті, ядерний тероризм РФ на ЗАЕС": Зеленський провів переговори з Макроном

вівторок, 16 серпень 2022, 19:14

Президент України Володимир Зеленський і президент Франції Еммануель Макрон 16 серпня провели нову телефонну розмову. Вони обговорили ситуацію в Україні, зокрема небезпеку дій ЗС РФ на захопленій Запорізькій АЕС. Про це Зеленський повідомив у своєму Tw...