"Вони не жили в Криму": Канделакі влаштувала істерику через Україну і стала на захист Путіна

Російська телезірка, ведуча і продюсер Тіна Канделакі розповіла про те, що в Україні "трапилася величезна гуманітарна катастрофа" через "олігархічні клани", які дорвалися до влади в країні, повідомляють Патріоти України.

Телеведуча раніше потрапила в незручну ситуацію на Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), після того, як висловилася на тему анексії Криму і ситуації в Україні. Свою позицію щодо України вона детально пояснила в інтерв'ю для BBC.

"Я нічого не боюся, коли приховувати нема чого. Я була на цій зустрічі в Давосі, там я промовчала, сиділа і слухала. Там зібралися традиційні представники англосаксонського світу з дуже консервативною точкою зору. Там йшлося про Крим, про Україну. Коли почали говорити, "ось ви, російська делегація, маєте поїхати назад і передати, що ви не повинні втручатися у вільні вибори в Україні", мене на цій ноті розірвало", — висловилася Канделакі.Ведучій вказали, що претензії до Росії через Крим лежать у сфері міжнародного права, а не особистих відчуттів, і щоб обговорювати такі питання, не треба їхати в країну. У відповідь вона заявила, що в Україні зараз спостерігається "гуманітарна катастрофа" через олігархів.

"В Україні, на мій погляд, сталася величезна гуманітарна катастрофа, пов'язана з тим, що олігархічні клани розірвали цю країну. Всі "борці за Крим" навіть не були там і не знають, що проходив референдум. Не знають, в якому стані був Крим і як усе змінилося. Я вважаю, що народ Криму проголосував однозначно. Вони не жили у Криму, і я теж. Треба враховувати думку народу", — наголосила Тіна.

Тримає у холодильнику: Мер українського міста зробив собі візитки із в'яленого м'яса (фото)

середа, 23 червень 2021, 0:32

Міський голова Копичинець на Тернопільщині Богдан Келічавий похвалився своїми їстівними візитками, які містять контактні дані на невеликих шматочках в’яленої свинини, інформують Патріоти України. Як він повідомив, такі візитки вирішив зробити, щоб прив...

З архіву ПУ. Strong Europe Tank Challenge 2018: Українці посіли 8 місце у танковому турнірі НАТО (фото, відео)

середа, 23 червень 2021, 0:10

Переможцем стали танкісти Сухопутних військ ЗС Німеччини. Друге місце зайняли новачки «Челленджу» - ЗС Швеції, а бронзу вибороли представники ЗС Австрії. В результаті цьогорічним переможцем стали танкісти Сухопутних військ ЗС Німеччини. Друге місце зай...