"Вони по іншому не вміють": Жданов розповів про тактику Росії і дав прогноз, коли настане пік боїв на Донбасі

Пік наступальної операції ворога і важких боїв за Донбас може статися в березні 2023 року, коли Росія перекине туди свої основні сили і підтягне техніку і озброєння. Військовий експерт Олег Жданов у коментарі ТСН зазначив, що Російська Федерація вже почала наступ, але відбувається він поступово, передають Патріоти України.

"Це повторюється те ж саме, що було в квітні минулого року, коли ми очікували початку епічної битви за Донбас. Ось її другий етап починається зараз. Вони вже почали наступальну операцію, вони намагаються максимально тиснути, постійно намагаються наростити зусилля в наступі і будуть далі нарощувати. Просто за прогнозами, пік цих зусиль в наступі може відбутися в березні, не раніше, коли вони перекинуть і підтягнуть основні сили і особливо підтягнуть техніку і озброєння", – зазначив експерт.

За словами Жданова, ворог намагається захоплювати невеликі ділянки території, щоб просуватися вперед. "Що вони роблять зараз і як можна пояснити такі їхні дії. Так вони по іншому не вміють. Вони вдалися до своєї тактики, яку застосовують з першого дня. Вони намагаються робити оточення, так звані кліщі, тільки в маленьких масштабах, і таким чином "відкушують" по шматочку території, намагаючись просуватися вперед. По-іншому у них не виходить і по-іншому вони не вміють", – додав він.

Водночас експерт зазначив, що зараз виникає загроза оточення українських військ у Бахмуті Донецької області. "Якщо вони матимуть успіх у своєму прориві там трохи південніше Бахмута, то ми будемо змушені відходити, щоб не потрапити в оточення. І тут немає різниці, куди далі вони вийдуть, вони будуть знову шукати слабке місце в нашій обороні, проривати її і намагатися знову оточити якусь невелику ділянку. І так потроху, такими півколами вони будуть змушувати нас відходити. Це така тактика дії Російської Федерації", - підкреслив Жданов.

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 загиблих воїнів

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:45

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 полеглих захисників. Про це повідомляє прес-служба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України. "Сьогодні вдалося повернути додому тіла 83 загиблих ук...

"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:28

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України. "Демілітаризація" в...