"Вони потужні": Військовий ЗСУ оцінив шанси Легіону "Свобода Росії" "звільнити" РФ

Військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов розповів, що бійці Легіону "Свобода Росії", які кошмарять Бєлгородську область - "потужні" і вмотивовані знищувати кремлівську диктатуру. Про це військовий розповів для "24 каналу", передають Патріоти України.

"Хлопці, які поруч із ними воювали, кажуть, що вони потужні. Навіть у ньому є росіяни, які реально працюють", – наголосив він.

Він пояснив, що такі події у середині Росії грають на руку українцям, оскільки такі дії наближують перемогу. Наразі все працює на розкол Росії, послаблення її режиму та посилення непорозумінь у Кремлі. "Нехай працюють, досягають результатів, кошмарять, нехай подають приклад тим, хто незадоволений Путіним!"

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...

Дивний "ритуал": Командири окупантів карають їх великими дерев’яними палицями (відео)

четвер, 21 вересень 2023, 10:50

У соцмережах з’явився показовий приклад прямо-таки "батьківської турботи" російських командирів щодо своїх підлеглих, передають Патріоти України. Відповідні кадри були зняті розвідувальним безпілотником ЗСУ, який спостерігав за побутом загарбників на о...