"Вони пов'язані з певною політсилою": Зеленський пообіцяв після місцевих виборів назвати власників танкера Delfi

За словами президента, власники затонулого у Чорному морі поблизу Одеси танкера Delfi 10 місяців не давали можливості проводити роботи з його відбуксирування.

Президент Володимир Зеленський пообіцяв після місцевих виборів назвати прізвища власників танкера Delfi, що майже рік забруднював море біля Одеси. Про це він сказав під час спілкування з представниками ЗМІ в рамках поїздки до Одеської області, передають Патріоти України.

За словами президента, власники затонулого у Чорному морі поблизу Одеси танкера Delfi 10 місяців не давали можливості проводити роботи з його відбуксирування. «Дійсно, ніхто предметно, фундаментально нічого не міг зробити з власниками. Ми з ними поговорили. Я вважаю, що вони злочинці, тому що сказали неправду й мені, вони нас запевнили, що впродовж місяця зможуть винайняти компанію, яка, згідно із законодавством, забере з пляжу цей танкер Delfi», - зазначив президент.

«Нас цікавило, що це за танкер, без розпізнавальних знаків і прапорів. Всі боялися і нам говорили, що там якісь західні бенефіціари. Ми знайшли вже в принципі бенефіціарів. Не будемо говорити назву політичної партії, тому що скажуть, що я це сказав через місцеві вибори. Тому не хочу, ми почекаємо кінця місцевих виборів, а потім розкажемо вам, хто бенефіціари цього «західного», «сучасного» танкера. Вони хотіли його розпилити на метал, як, в принципі, ці люди все життя і розпилювали нашу країну», - додав глава держави.

Джерело: УНІАН

Загроза ядерного удару по Україні, Литві та Польщі: Історик розповів, чому Путін досі формально не анексував Білорусь

субота, 28 травень 2022, 14:26

Російська Федерація досі формально не поглинула Білорусь, оскільки російський президент Володимир Путін хоче перекинути на білоруську територію ядерну зброю і звідти атакувати Європу. Влада РФ може завдати удару по Україні, Литві чи Польщі. Про це розп...

США прийняли рішення щодо передачі Україні MLRS

субота, 28 травень 2022, 14:14

США схвалити передачу Україні реактивних систем залпового вогню великої дальності MLRS. Українська влада наполегливо просила Вашингтон надати цю систему, щоб захистити території Донбасу. Видання The New York Times з посиланням на американських посадовц...