"Вони повинні залишатися людьми": Зеленський виступив проти 700-мільйонної премії керівництву "Нафтогазу"

Президент також допускає повне перезавантаження «Нафтогазу».

Президент Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру Олексію Гончаруку розібратися з виплатами високих премій керівництву НАК «Нафтогаз України». Про це йдеться у відеоролику Офісу президента, передають Патріоти України.

«Я хочу розібратися із ситуацією, яка теж обернеться великим скандалом у НАК «Нафтогаз» щодо їхніх відсотків, які вони отримують з $2,9 млрд, які ми отримали від РФ», - заявив Зеленський.

Як відомо, згідно з контрактом, топ-менеджери НАК «Нафтогаз України» отримають премію в розмірі 1% від $2,9 млрд, які «Газпром» виплатив, за рішенням Стокгольмського арбітражу, - це приблизно $29 млн, або 700 млн гривень. «Вони повинні бути не тільки прагматичними менеджерами, але й залишатися людьми. Запропонувати вихід з цієї ситуації. Або вони Вас почують, або не чують Вас. Тоді вони почують людей або юристів», - підкреслив Зеленський. Президент також допускає повне перезавантаження «Нафтогазу».

Хіти тижня. Плювок в обличчя українцям: Нардеп Рабинович показав, як відпочиває у Москві (фото)

понеділок, 17 лютий 2020, 9:00

Одіозний політик відправився до своєї внучки, яка живе разом з дочкою в столиці РФ. Одіозний нардеп Вадим Рабинович опублікував знущальний пост з Москви, показавши фотографії прогулянки по Красній площі. При цьому він заявив, що до нього ставляться доб...

Скільки українців готові вийти на новий Майдан і взяти в руки зброю: Соціологи оприлюднили дані

понеділок, 17 лютий 2020, 8:24

Центр соціальних та маркетингових досліджень Socis у лютому 2020 року поцікавився, в якій формі українці готові захищати свою громадянську або політичну позицію, передають Патріоти України. Згідно з результатами цього опитування, більшість українців - ...