"Вони повинні залишатися людьми": Зеленський виступив проти 700-мільйонної премії керівництву "Нафтогазу"

Президент також допускає повне перезавантаження «Нафтогазу».

Президент Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру Олексію Гончаруку розібратися з виплатами високих премій керівництву НАК «Нафтогаз України». Про це йдеться у відеоролику Офісу президента, передають Патріоти України.

«Я хочу розібратися із ситуацією, яка теж обернеться великим скандалом у НАК «Нафтогаз» щодо їхніх відсотків, які вони отримують з $2,9 млрд, які ми отримали від РФ», - заявив Зеленський.

Як відомо, згідно з контрактом, топ-менеджери НАК «Нафтогаз України» отримають премію в розмірі 1% від $2,9 млрд, які «Газпром» виплатив, за рішенням Стокгольмського арбітражу, - це приблизно $29 млн, або 700 млн гривень. «Вони повинні бути не тільки прагматичними менеджерами, але й залишатися людьми. Запропонувати вихід з цієї ситуації. Або вони Вас почують, або не чують Вас. Тоді вони почують людей або юристів», - підкреслив Зеленський. Президент також допускає повне перезавантаження «Нафтогазу».

"Кнопочка" сама заробила?: "Слуга народу" засвітила в Раді елітний годинник Hublot (фото)

середа, 2 грудень 2020, 11:59

В той час, як мінімальна зарплата українців складає 5 тисяч гривень, Олена Криворучкіна дозволила собі розкішну річ у 153 мінімальні зарплати. Народний депутат від "Слуги народу" " Олена Криворучкіна, яку раніше "застукали" за пікантним листуванням в п...

Скреп дотиснули: Кремль погодився на розміщення турецьких миротворців в Карабасі

середа, 2 грудень 2020, 11:46

Москва фактично погодилася з офіційною присутністю турецького миротворчого контингенту в Нагірному Карабасі з тими ж функціями і повноваженнями, як і у російського.​. Зазначається, що за підсумками недавніх переговорів Москва і Анкара все ж підписали п...