
Українська армія продовжує наносити нищівний удар окупантам. Протягом дня 5 березня росіяни втратили чимало техніки у Миколаївській області. Крім того, вдень ЗСУ героїчно вибили з Миколаєва російських окупантів. Про це повідомляє голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, передають Патріоти України.
Голова Миколаївської ОДА, зокрема, оприлюднив наслідки збиття ворожого військового гвинтокрила, написавши: "Було/стало". Також Кім написав, що українським захисникам вдалося вибити окупантів із міста.
"Ми маємо багато трофейної техніки. Ми їх вибили не лише з міста, з Кульбакіно, а зараз вони просто тікають. Здебільшого у напрямку Херсона. А напрямі Шевченка, Луч, Снігурівка. Орки голодні проситимуть їсти. Можете їх нагодувати, а потім затримати. Так би мовити – громадянське затримання. У місті немає жодної ворожої техніки. Місто на замку. Велика подяка військовим за їхню роботу", - написав Віталій Кім.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...