"Вони реально вирішили, що їм все дозволено у їх 73-відсотковій крутизні": Бірюков заговорив про новий Майдан

У Юрія Бірюкова викликав здивування той факт, що деякі представники влади назвали активістів, які вийшли на вулиці, проплаченими.

Десятки тисяч людей, які вийшли 6 жовтня на акції протесту проти капітуляції в Києві, показали, що у країни є гідність і честь. І незважаючи на те, що новий Майдан може знову віддалити народ від стабільного життя, жертвувати згаданими поняттями не можна. Такими враженнями від всеукраїнських акцій протестів поділився волонтер, радник п'ятого президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, незважаючи на офіційні дані поліції про 10 тисяч учасників віче в Києві, він особисто оцінює кількість патріотів на ньому в 12-15 тисяч. Крім того, у Бірюкова викликав здивування той факт, що деякі представники влади назвали активістів, які вийшли на вулиці, проплаченими.

"Глава ОПУ говорить про проплачених статистів. Ага. Одні говорили про наколоті апельсини. Другі – про печивко Держдепу. Тепер ось цукерки "Рошен". І ось це найбільша проблема, ось саме це. Вони реально вирішили, що їм все дозволено у їх 73-х відсотковій крутизні, не розуміючи простої і банальної речі – мова не про 73, мова не про 25. мова про Україну", – переконаний Бірюков.

"Страшенно не хочеться знову проходити все це. Страшенно не хочеться знову Майдан. Хочеться стабільного і нормального життя. Але ще хочеться не забувати слова "честь, гідність". Сьогодні я бачив гідність – ті десятки тисяч людей по всій країні", – підкреслив волонтер.

Хіти тижня. "Люди Трампа под Капитолием, кто они? Очень ведь интересные персонажи", - Анти-Колорадос

неділя, 24 січень 2021, 2:00

"Постепенно и часто – методом "от противного", становится понятно то, что должно было произойти в США 6 января. Сейчас Сеть просто наводнена материалами о том, что ФБР конвейером задерживает участников штурма Сената и они пытаются рассказать о том, что...

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...