
Дружини мобілізованих із Вологди на південному заході Росії записали звернення до губернатора після отриманих повідомлень від чоловіків. Їх відправили на війну в Україну без належної амуніції, вручивши лише автомати. Про це повідомила "Новая газета", посилаючись на російські Telegram-канали. Жінки вважають, що всі причетні до такої підготовки новоприбулих військових повинні бути притягнуті до відповідальності, передають Патріоти України.
Росіянки вказали, що їхніх чоловіків і синів відправили в епіцентр боїв після чотириденного навчання на полігоні. Майже місяць вони мешкають в окопах, не отримуючи жодного постачання від командування."Їх постійно накриває артилерія, але у самих озброєння ніякого. При цьому їх відправляють воювати. Наші рідні фактично у пастці: з одного боку ЗСУ, а з іншого – армія РФ", – нарікають мешканки Вологди.
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...