"Вони у посадці жили, а всім пох*й": Дружина окупанта поскаржилася, як той "страждає" на війні в Україні, куди їх кинули як "м'ясо"

Росіянка у телефонній розмов скаржиться на ганебний стан мобілізації у Росії, нестерпні умови життя у російських солдатів та байдужість до цього з боку їхнього командування. Відповідну розмову перехопило Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

За її словами, окупантів кинули напризволяще. Вони будують собі тимчасове житло з підручних матеріалів і не мають що їсти. "Їм (командуванню. - Ред.) пох*ен на людей. Це скрізь, не тільки тут. Ніком уніхто не потрібний. Вони у посадці жили. Ні будинку, нічого. Під чистим небом з коробочок збили собі будиночок, а всім пох*й", – каже жінка окупанта.

Вона запитує загарбника, чому він не вимагає у свого командування харчі та цигарки. "Вони вчора приїжджали. Чому ти не підійшов і не запитав: "а що мені належить. У мене сигарет нема. Чому води не привезли. Мені належить їжа всяка. Ви круп не привезли. Ви були зобов'язані це зробити. Ви це отримуєте – де ви це діваєте", – зазначила вона.


Є виклики: Війна в Україні змусила Захід переосмислити концепт протиповітряної оборони, - Business Insider

середа, 24 червень 2026, 16:04

Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...