
Російський мільярдер Олег Дерипаска заявив, що ймовірності пом'якшення санкцій США проти РФ через будівництво "Північного потоку – 2" немає, повідомляють Патріоти України.
"Такої вірогідності немає, це очевидно", – висловив думку олігарх, голова наглядової ради "Базового елемента" в інтерв'ю. Санкції, за його словами, не скасують "якраз саме тому, що вони діють".
"І та значна шкода для економіки Російської Федерації щороку оцінюється людьми, які вводять санкції або закликають до введення санкцій як реального важеля тиску", – сказав Дерипаска.
Мільярдер додав: "А добудують чи недобудують ["Північний потік – 2"] – це питання ефективності самого "Газпрому".
На думку підприємця, російська компанія "Газпром" у стані це зробити. "Тим більше що питання важливе для Європи, для німецької економіки зокрема", – стверджує він.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...