"Вони усе добре підрахували": Дерипаска пояснив, чому США ніколи не знімуть санкції проти "Північного потоку-2" (відео)

Олег Дерипаска. Фото: Рейтерс.

Російський мільярдер Олег Дерипаска заявив, що ймовірності пом'якшення санкцій США проти РФ через будівництво "Північного потоку – 2" немає, повідомляють Патріоти України.

"Такої вірогідності немає, це очевидно", – висловив думку олігарх, голова наглядової ради "Базового елемента" в інтерв'ю. Санкції, за його словами, не скасують "якраз саме тому, що вони діють".

"І та значна шкода для економіки Російської Федерації щороку оцінюється людьми, які вводять санкції або закликають до введення санкцій як реального важеля тиску", – сказав Дерипаска.

Мільярдер додав: "А добудують чи недобудують ["Північний потік – 2"] – це питання ефективності самого "Газпрому".

На думку підприємця, російська компанія "Газпром" у стані це зробити. "Тим більше що питання важливе для Європи, для німецької економіки зокрема", – стверджує він.

Джерело: РБК.ру

Хіти тижня. "Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Из-за этого в пабликах Донецка и Луганска сейчас тотальная тоска и "зрада", - Береза

п’ятниця, 23 квітень 2021, 2:00

"Итак, Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Но завуалированно сказал о нас и коллективном Западе, говоря о странах, с которыми "отношения в последнее время не складываются, но Россия не хочет сжигать мосты...

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...