"Вони відчувають, що мають перевагу": Генерал США спрогнозував, коли РФ почне масштабний наступ

Влітку російські окупанти можуть розпочати масштабний наступ, але це може змінитися за умови кількох факторів. Про це заявив американський генерал-майор у відставці Девід Грандж в інтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

"Вважаю, росіяни намагатимуться проводити лімітовані атаки, особливо цієї весни. Вони відчувають, що мають перевагу. Вони мали кілька успіхів нещодавно. Коли я кажу про успіхи, то вони насправді є обмеженими, але вони значущі для Путіна для використання у пропаганді. Я думаю, що буде масштабніший наступ влітку", - сказав він.

Але, за словами Гранджа, це може змінитися, залежно від кількох факторів. Зокрема, від того, чи ухвалять допомогу у США і чи зможе також Європа посилити свою підтримку України.

"Хоча ресурси починають скорочуватися у всіх, включно зі США. А нам потрібно мати власні резерви для інших загроз, які стоять перед нами або перед нашими союзниками, окрім України. А це дуже складно. Але Росія буде намагатися щось зробити, і стримати це можуть дві речі. Перша – це озброєння, ми про це вже говорили. Друга – це асиметричне ведення війни. Україна це дуже добре робить. Я маю на увазі спецоперації. Я маю на увазі те, що відбувається у Чорному морі. Те, що відбувається у Росії, те, що відбувається за лінією фронту", - зауважив генерал.

Він підкреслив, що такі спецоперації мають неймовірний психологічний ефект і створює умови для маневрування і для решти конвенційних операцій.

"Тож, я думаю, Україні варто продовжувати у тому ж дусі, якщо не збільшувати масштаби таких операцій. Вони справляються дуже добре", - наголосив Грандж.


"Були побоювання, що війська РФ здійснять новий прорив": Голова Міноборони США - про ситуацію на Харківщині

четвер, 13 червень 2024, 20:52

Глава Міноборони США Ллойд Остін у четвер, 13 травня, заявив, що не вважає можливим новий прорив російських окупантів у Харківській області. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. «Те, що я бачу, — це уповільнення просування росіян, ста...

Екснардепу від БПП повідомили про підозру через незаконну компенсацію за житло

четвер, 13 червень 2024, 20:30

Колишньому українському нардепу Аркадію Корнацькому повідомили про підозру в незаконному отриманні понад 900 тисяч гривень компенсації за оренду житла. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура у четвер, 13 червня, передають Патріоти ...