
Військовослужбовець Російської Федерації розповів, що командир роти та сержант "другої армії світу" кинули його пораненим на полі бою. Окупанти проігнорували заклики про допомогу колеги і навіть відібрали в нього магазини з патронами, передають Патріоти України.
У підсумку "трьохсотий" російський загарбник потрапив у полон Сил оборони України. Він дав інтерв'ю журналісту та блогеру Володимиру Золкіну. "Мій командир роти і сержант Нікітін підбігли до мене. У мене було вісім магазинів із собою. Вони витягли ріжки, магазини", – поскаржився окупант.
Росіянин заявив, що казав товаришам: "Допоможіть, врятуйте!" – але вони навіть не думали витягувати його. Просто мовчки забрали боєприпаси і втекли. Фактично український полон врятував ворожому військовому життя, оскільки наші воїни надали хлопцеві медичну допомогу.
Окупанту дозволили зателефонувати до рідних. Цікаво: його матір здивувало, що син плаче. "Синку, ну ти щось зовсім якийсь засмучений", – сказала громадянка РФ військовополоненому. "А що, веселитися чи що?!" – відповів матері російський загарбник.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...