Вони захищають небо! У Генштабі показали кадри бойової роботи українських Су-25 (відео)

Українські військові продовжують захищати рідну землю від російських окупаційних військ. У Генеральному штабі показали бойову роботу українського літака-штурмовика Су-25, передають Патріоти України.

Відповідне відео опублікувала пресслужба відомства. На кадрах видно, як український захисник завдав прицільних потужних авіаційних ударів. Доброго ранку, Україно! Українські СУ-25 під час бойової роботи. Дякуємо усім прихильникам військової авіації...." – йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що Су-25 - це одномісний броньований дозвуковий штурмовик, призначений для надання авіаційної підтримки у зоні бойових дій вдень та вночі за умов візуальної видимості цілі, а також знищення об'єктів із заданими координатами у випадку льотної погоди.

З початку широкомасштабної війни ця модель літака інтенсивно використовується обома сторонами війни. Серед іншого, українські Су-25 виходили на бойове завдання з блоками некерованих авіаційних ракет Б-13Л. Окрім Су-25, на даний час на озброєнні у Повітряних сил ЗСУ є такі модифікації: Су-25УБ, Су-25УБМ1, Су-25УБМ1К, Су-25М1, Су-25М1К.

"Вийшла на город, дивлюся, вже вогонь!": У Криму пенсіонерка розповідала про вибухи на базах росіян, але сусідка "закрила їй рот"

вівторок, 16 серпень 2022, 17:47

Пенсіонерка з Криму хотіла розповісти місцевим ЗМІ подробиці недавніх вибухів на півострові, але її сусідка натякнула, що слід "змовчати". На сюжет Кримської газети звернули увагу користувачі Twitter, передають Патріоти України. Пропагандисти цікавилис...

"Не перевалковий пункт для відпустки": У Фінляндії почнуть скорочувати кількість виданих росіянам віз

вівторок, 16 серпень 2022, 17:43

Обмеження щодо віз росіянам у Фінляндії почнуть діяти від вересня. Очікується, що кількість шенгенських віз громадянам країни-терористки скоротиться до однієї десятої від нинішнього рівня. Про це заявив міністр закордонних справ країни Пеккі Хаавісто, ...