"Вони зараз налагоджують "сірі схеми": Пропаганда Кремля запевняє росіян, нібито іноземні компанії продовжують бізнес у РФ

У Центрі протидії дезінформації при РНБО оприлюднили черговий дайджест спростувань фейків роспропаганди. Цього разу росіян намагаються запевнити, нібито іноземні компанії продовжують бізнес в країні-агресорці. Про це повідомляється у телеграм-каналі Центру, передають Патріоти України.

Так, у Кремлі розповідають, що іноземні компанії шукають шляхи для обходу обмежень, щоб торгувати з РФ. Всі їх повідомлення базуються на припущеннях, що іноземні компанії пройдуть ребрендинг або налагодять "сірі схеми" ввозу продукції, і звичні товари повернуться до магазинів.

Насправді міжнародні компанії прагнуть зберегти репутацію та не потрапити під санкції. І саме тому безкомпромісно дотримуються внутрішнього законодавства – підкреслюють у Центрі.

Водночас, зазначається, що аналітики міжнародних консалтингових компаній допускають роздрібні закупівлі іноземних товарів, що самостійно можуть проводити російські споживачі на території інших країн. Втім, про торгівлю чи постачання товарів до підсанкційної країни не йдеться. А тим часом країни цивілізованого світу продовжують вводити потужні економічні санкції проти країни-агресорки. Так, в Євросоюзі окремі країни вже готові розпочати роботу над сьомим пакетом санкцій проти РФ.

Все дуже серйозно: Армія Білорусі активно готується до вторгнення в Україну, - військовий експерт

середа, 29 червень 2022, 7:22

Військовий експерт, координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець проаналізував загрози, що походять від збройних сил Білорусі, передають Патріоти України. "Воювати Мінську доведеться не тому, що так хочеться йому самому, а тому, що цьог...

Уже не той настрій: Дружини окупантів із Бурятії записали звернення до влади з проханням повернути їхніх чоловіків додому (відео)

середа, 29 червень 2022, 7:09

Дружини військових окупаційних військ РФ із Бурятії звернулися до влади з проханням повернути додому їхніх чоловіків із війни в Україні. За їхніми словами, окупанти виснажені "морально та фізично", передають Патріоти України. "Військова частина 46108 з...