
В ГУР перехопили нову розмову ворожого солдата, який розповів своїй співрозмовниці про вбивство двох беззбройних українських військових, яке він скоїв власноруч, передають Патріоти України.
Окупант розповів, що відео потрапило до його комбата: в кадрі зафіксовано, що він особисто їх розстріляв. Проте окупант не переживає, каже, що йому за це хіба "пальцем помахають". "Ось і на камеру знімав. Я поряд був, ми підскочили, вони в окопі двоє лежали. І він їм репетує: "Зброя, під*араси, нах*й, зброя вбік, бл*дь. Я на мушці їх тримав. Вони зброю нам віддали, я впритул їх розстріляв. І на відео, що я їх розстрілюю впритул, вони зброю здали, а я їх все одно прикінчив", - заявив він.
У відповідь росіянка жартівливо сказала: "Так не можна, давай, поводься добре", - і отримала жорстку репліку росіянина. Він заявив, що не збирається залишати в живих нікого, навіть дітей: "Я нікого, ні дітей, нікого в живих залишати не буду".
У відповідь у ГУР нагадали, що кожен такий російський "герой" отримає свою кару.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...