Президент США Джо Байден заявив, що вражений хоробрістю та силою українців, які вже майже два місці борються з російськими окупантами. Про це він заявив під час зустрічі з міністром оборони Ллойдом Остіном, його заступницею Кетлін Гікс і головою Об'єднаного комітету начальників штабів генералом Марком Міллі, повідомляють Патріоти України із посиланням на New York Post.
Під час зустрічі силова верхівка США обговорила війну в Україні. Президент США похвалив американських військових лідерів у Білому домі за озброєння України та надані консультації після нападу Росії.
"Я хочу похвалити виняткову роботу, яку ви робите, щоб озброїти та екіпірувати хоробрих українців для захисту своєї нації", – сказав Байден.
Він також заявив, що не очікував настільки сильної боротьби від України.
"Не знаю, як ви, а я кілька разів до війни був в Україні – виступав у Раді. Я був глибоко залучений до того, що відбувалося в Україні. І я знав, що вони жорсткі і горді. Але скажу вам, що вони жорсткіші та гордіші, аніж я думав. Я вражений тим, що вони роблять з вашою допомогою у сфері надання порад і озброєння, які ми надаємо разом із рештою країн НАТО", – сказав Байден.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...