"Вони живуть у більш простому світі": Портников розповів, чому в Зеленського і Ко не вийде домовитися із Путіним (відео)

Команда президента України не розуміє психологію Путіна, тому що росла в зовсім іншому середовищі.

Команда президента України Володимира Зеленського не знайде розуміння з лідером Росії Володимиром Путіним, тому що не розуміють його психології. Про це в інтерв'ю UKRLIFE.TV розповів український журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України.

"Команда Зеленського не розуміє психологію Путіна. Путін державний, справжній імперіаліст. Він хоче відновити імперію. Це настільки проста і елементарна ідея, що її навіть не потрібно з'ясовувати. Він навіть не приховує це. Але вони не вірять, що людина може жити такою ідеєю. Тому що вони живуть в більш простому світі. В їхньому світі немає держави. І їх важко в цьому звинувачувати, адже вони виросли в останній період існування СРСР, коли держава багато в чому було фікцією", - пояснив він.

Портников додав, що розуміє в якому середовищі виріс Зеленський і його перший помічник Сергій Шефір. "Вони ніколи не сприймали СРСР, як державу. А скоріше територію, де потрібно вижити. Їх не можна в цьому звинувачувати. Вони багато в чому жертви цієї цивілізації. Їм потрібно буде повірити, що державність і патріотизм - це не порожні слова. Це не паради і феєрверки, а те заради чого люди готові віддати життя", - підкреслив журналіст.

Хіти тижня. "Президент справою Байдена собі і нам могилу копає", - Фурса

середа, 27 травень 2020, 16:00

Декілька місяців тому ходили чутки, що в офісі президента є геніальний план... Про це у своєму блозі пише фінансист і блогер Сергій Фурса, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Чтобы не принимать антиколомойский закон и не разрушать коа...

Кабмін призначив нового голову Київської ОДА: Що про нього відомо (фото)

середа, 27 травень 2020, 14:44

Кабінет міністрів України погодив кандидатуру Василя Володіна на посаду голови Київської обласної державної адміністрації. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 27 травня. Зараз Володін тимчасово виконує обов'язки голови Київськ...