
У виробництві засобів ураження російські окупанти значно просунулися. Про це заявив керівник Головного управління розвідки МО Кирило Буданов на форумі Ялтинської європейської стратегії (YES), передають Патріоти України.
За його словами, росіяни, зокрема, виробляють більше ракет.
«Вони значно просунулися в кількості вироблення саме Іскандерів», — повідомив Буданов, додавши, що на інших ракетах ворог значно менше акцентував свою увагу.
Керівник ГУР також підкреслив, що можна чітко бачити масоване використання окупантами Іскандерів-М. Величезною проблемою, за словами Буданова, є і керовані авіабомби.
«Виробництво їх збільшено в кілька разів. І це є величезною проблемою для лінії фронту. Це все озброєння, яке діє на тактичній глибині. Тобто, його вплив відчувають здебільшого саме військові на лінії зіткення і поряд з нею», — розповів Буданов.
Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...