"Ворог активно атакує": Сирський заявив про різке загострення ситуації на фронті

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що ситуація на Східному фронті останнім часом суттєво загострилася. За його словами, це пов'язано зі значною активізацією наступальних дій ворога після проведення в Росії так званих президентських виборів. Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Ворог активно атакує наші позиції на Лиманському, Бахмутському напрямках штурмовими групами при підтримці бронетехніки. На Покровському напрямку намагається прорвати нашу оборону використовуючи десятки танків та БМП. Цьому сприяє тепла суха погода, яка зробила танкодоступною більшу частину відкритих ділянок місцевості. Незважаючи на значні втрати, противник нарощує зусилля шляхом застосування нових підрозділів на бронетехніці, завдяки чому періодично добивається тактичного успіху", - наголосив генерал-полковник.

Сирський додав, що перший день його роботи в районі операції був присвячений саме Східному напрямку, аби вжити всі необхідні заходи для стабілізації обстановки, підвищити рівень ефективності українських військ та завдати максимальних втрат ворожим підрозділам.

"За результатами заслуховування висновків щодо характеру дій противника були прийняті рішення, спрямовані на посилення найбільш проблемних ділянок оборони засобами РЕБ та ППО. Також, поповнені запаси дронів всіх типів, протитанкових ракет, переміщені додаткові резерви сил та засобів", - запевнив головнокомандувач.

За його словами, вкотре постало питання щодо досягнення технічної переваги над армією РФ у високотехнологічних видах озброєння. Сирський вважає, що лише це дозволить ЗСУ перемогти більшого за чисельністю противника та перехопити стратегічну ініціативу.

"Другою серйозною проблемою є підвищення якості підготовки військовослужбовців, насамперед піхотних підрозділів, для того, щоб вони могли максимально використовувати усі можливості бойової техніки та західного озброєння. В першу чергу вирішення цього завдання покладається на командування Сухопутних військ, яке у повному складі повернулося з району бойових дій", - зауважив головком.

Крім того, він відзначив українських бійців відзнаками та подарунками. Також Сирський особисто поспілкувався з військовими та обговорив поточну ситуацію. "Ми усвідомлюємо реальний масштаб та ступінь загрози з боку противника і готові до проведення адекватних та ефективних дій", - підкреслив генерал-полковник.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...