
Мобільні патрулі окупантів зі складу кадирівців почали патрулювати Маріуполь і знущатися з людей. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
"Окупанти не тільки запровадили нову пропускну системи та облаштували блок-пости. На сьогодні констатуємо патрулювання Маріупольського району мобільними патрулями зі складу кадирівців", - зазначив він.
За його словами, під патруль підпадають перш за все грунтові дороги, що ведуть в об’їзд Мангуша та Нікольського в бік Бердянська та Запоріжжя.
"Місцеві повідомляють, що вчора вдень в районі села Дем’янівка Мангуського району такий патруль затримав автівку з людьми, що рухались в бік Бердянська. Людей роздягли, знущались, вдавались до фізичного насилля. Але потім повернули в бік Маріуполя. При цьому у водія та пасажирів були довідки про фільтрацію, однак була відсутня перепустка", - розповів Андрющенко.
Він порадив людям, що лишаються в Маріуполі, утримуватися на деякий час від прориву в евакуацію. "Україна працює над відкриттям офіційних евакуаційних коридорів. Бережіть себе", - резюмував він.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...