Ворог до чогось готується: Окупанти не використовують під час штурмів бронетехніку, - Гуменюк

Російські окупанти перенесли свою активність ближче до сходу. Про це 14 квітня заявила керівниця об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк під час телемарафону, відео опублікував канал "Ми – Україна", передають Патріоти України.

Вона наголосила, що бронетехніку росіяни намагаються не застосовувати, а діяти в пішому порядку або використовувати легкомоторний транспорт, зокрема мотоцикли й багі. "Це означає, що техніка до чогось готується", – сказала Гуменюк.

За її словами, окупанти проводять потужні ротації, оскільки результати протидії сил оборони України їхнім штурмовим діям призводять до значних втрат.

"Ми зараз спостерігаємо, що активність вони акцентовано перенесли ближче до сходу. Навіть у нашій зоні відповідальності більше штурмової активності в напрямку Старомайорського, ближче все ж таки до Донеччини", – розповіла вона. За словами Гуменюк, минулої доби фіксували один штурм поблизу Роботиного і сім – неподалік Старомайорського.

Гуменюк додала, що українські військові знають сконцентровану кількість військової техніки окупантів, розуміють резерви, які у ворога розподілені різними ешелонами, бо вони не всю техніку тримають поблизу лінії фронту.

"Розташовані вони там уже довготривалий час і мали можливість облаштувати собі місця збереження техніки. І саме тому зараз важлива наша далекобійна робота, яка знищить ворожий потенціал до того, як ворог застосує його в наступі. Тому ми продовжуємо точкову роботу по глибоких тилах ворога для того, щоб йому не було чого підтягувати як ресурс", – сказала Гуменюк.

Українська артилерія працює вже на повну силу: У ЗСУ розповіли про зміни на фронті

неділя, 23 червень 2024, 0:30

Росіяни намагаються провести ротацію на Харківському напрямку . Можливості української артилерії на фронті суттєво посилилися останнім часом. Наразі у плані засобів ураження на лінії зіткнення досягнуто певного паритету. . Про це розповів речник опер...

Історичне рішення США зірвало потужний наступ Путіна: 90 тисяч росіян готувались вдертися до України, але вчасно отримали по зубах - Associated Press

неділя, 23 червень 2024, 0:15

Сили оборони України знищували цілі колони ворожих військ, що висувались до державного кордону, щоб увірватися до Харківщини. Понад 90 тисяч російських військових готувалися до нового наступу на територію України в той час, коли США дозволили ЗСУ вико...