Ворог готує наступ на Дніпропетровську область: Зеленський заявив про підлий план ворога

Президент України Володимир Зеленський заявив, що російські окупанти стягують війська на південь країни. За його словами, готується наступ на Дніпропетровську область, передають Патріоти України.

"Підтягують свої війська на південь, щоб намагатися атакувати наші міста і громади в Дніпропетровській області", - сказав Зеленський в сьогоднішньому зверненні.

Зеленський зізнався, що не розуміє мотивів військово-політичного керівництва РФ. Військові злочини окупантів в Україні, на його думку, лише посилять зовнішній тиск на Росію.

"Що може бути стратегічним успіхом Росії в цій війні? Чесно, не знаю. Зруйноване життя людей і вкрадене майно? Це Росії нічого не дасть, тільки буде збільшувати її токсичність і кількість країн у світі, які будуть працювати на ізоляцію Росії", – заявив президент.


Пригоди VIP-окупантів: Глава Північної Осетії та російські пропагандисти на Запоріжжі потрапили під обстріл

неділя, 5 лютий 2023, 17:11

Глава Республіки Північна Осетія в РФ Сергій Меняйло разом із російськими пропагандистами ТАСС і "Первого канала" потрапили під обстріл на території Запорізької області. Зазначається, що це сталося під час "відвідування позицій осетинських добровольчих...