"Ворог є і на Заході": Ярош попередив українців про проблеми через країни ЄС

Агресивна політика Угорщини щодо України, а також сусідніх Румунії та Словаччини підігрівається з Москви та на російські гроші.

Дмитро Ярош. Фото: Апостроф.

Крім явного ворога – Російської Федерації, яка здійснила агресію відносно України, нашу державу небезпека може підстерігати і з Заходу. Зокрема, тривожним сигналом є відверто імперіалістична політика щодо України з боку Угорщини. Таку думку висловив командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош, передають Патріоти України.

"Ми маємо ворога – цілу імперію (Росію. - Ред.), яка є геополітичним гравцем і яка не дасть нам розвиватися як національній незалежній державі. Потрібно розуміти, що цей ворог є. І не тільки на сході, а й на заході, як би дивно це не звучало. Адже подивіться навіть на Євросоюз: на шовіністичну політику Польщі, імперіалістичну політику Угорщини у нас на Закарпатті", - сказав Ярош.

На його думку, агресивна політика Угорщини щодо України, а також сусідніх Румунії та Словаччини, цілком можливо, підігрівається з Москви. "Це все – чисто політичні розклади, які нам заводять, часто – за ті ж російські гроші. І я, безумовно, за те, щоб угорці знали угорську мову. Але я і за те, щоб угорці, які живуть в Україні, знали українську. Ось про що йдеться. Тому що без мови, без національної пам'яті ми національну державу не збудуємо. А без національної держави у нас буде тільки умовна державність, яка буде підпорядкована або москалям, або угорцям, або полякам, або американцям", – наголосив Ярош, додавши, що вважає США головним стратегічним союзником України.

Джерело: Обозреватель

Наступного року під обстрілами може бути не тільки Україна: Зеленський звернувся до НАТО

середа, 29 червень 2022, 15:03

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що завдяки сьогоднішньому саміту НАТО почнеться нова історія організації Північноатлантичного договору. Про це він сказав у своєму виступі-зверненні на саміті НАТО у Мадриді, передають Патріоти Украї...

"Комбат выкрикнул "работаем братья" и сбежал": Полонений окупант розповів, як їх обстріляли свої ж (відео)

середа, 29 червень 2022, 14:44

Російський окупант, який потрапив у полон до ЗСУ, розповів, як їхній комбат скорегував по них вогонь. Бійцю та його побратимам ледве вдалося вижити. Свою історію він розповів під час спілкування з ЗСУ та журналістами, передають Патріоти України. За сло...