
Російські окупанти продовжують свої намагання захопити Бахмут Донецької області. Туди вони кинули всі основні зусилля. Нині Бахмутський напрямок залишається епіцентром російського наступу. Про це заявив командувач Східного угруповання військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, передають Патріоти України.
"Ворог концентрує в Бахмуті найбільшу кількість своїх сил та мріє повністю взяти місто під свій контроль", - написав Сирський.
Він зазначив, що українські військові стримують ворожий натиск. У Бахмуті продовжуються динамічні бої. Бійці ЗСУ завдають окупантам суттєвих втрат. "Минулої ночі, окрім живої сили та техніки окупанта, підрозділам ППО також вдалося знищити 2 БПЛА агресора: "Орлан" і ZALA. Бахмут стоїть", - додав генерал-полковник.
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...