
Росіяни активізували наступ на місто Бахмут в Донецькій області за рахунок того, що кадрові військові та найманці ПВК "Вагнер" покращили взаємодію. Про це йдеться у свіжому зведенні британської розвідки, передають Патріоти України.
Там зазначили, що українська оборона як і раніше утримує західні райони міста, але за останні дві доби зазнала особливо інтенсивного артилерійського удару з боку російських окупантів.
"Штурмові бригади "Вагнера" продовжують вести основний наступ через центр міста, в той час як російські повітряно-десантні війська змінили частину "вагнерівців" на північному і південному флангах", - йдеться в повідомленні.
Аналітики британської розвідки заначили, що ЗСУ стикаються зі значними проблемами з постачанням, але організовано залишають позиції, якими були змушені поступитися.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...