
Російські окупанти на Донеччині задіяли для штурму позицій ЗСУ 33 одиниці бронетехніки. Штурм відбивали десантники 79-ї бригади ЗСУ. Про це повідомили у пресслужбі бригади, передають Патріоти України.
"27 бронемашин з піхотою за підтримки 6 танків виїхали для прориву оборони 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади у районі села Костянтинівка на Курахівському напрямку. Наші воїни зустріли окупантів прицільним вогнем ще далеко на підступах до наших передових позицій", — йдеться в повідомленні.
В результаті бою у росіян поменшало на 11 бронемашин з десантом і 3 танки. Ще 3 бронемашини і один танк були пошкоджені.
"Вдалось нашим воїнам також підбити доволі рідкісну бойову машину підтримки танків "Термінатор". 36 окупантів знайшли смерть у цьому штурмі, який не досягнув жодних результатів, ще 37 — поранені", — проінформували українські десантники.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...