Ворог марно намагається вибити: ЗСУ на Херсонщині просунулися на 8 кілометрів

Радник голови Офісу Президента Олексій Арестович розповів, що українські війська на Херсонщині просунулися на 8 кілометрів. Російські окупанти намагаються вибити наших воїнів з їхніх позицій, але безрезультатно. Зараз на території Херсонської області тривають бої. Про це Олексій Арестович розповів в етері "ФЕЙГИН LIVE", передають Патріоти України.

Тривають бої за Снігурівку

Радник голови Офісу Президента розповів, що зараз активні бої тривають за Снігурівку – один з небагатьох тимчасово окупованих населених пунктів Миколаївщини. Олексій Арестович назвав ті бої найсерйознішими на Херсонському напрямку.

"Перейшли й заглибилися (ЗСУ – ред.) на 8 кілометрів і російські війська намагаються їх вибити. У них не дуже виходить, тому там іде боротьба. Очевидно, що наші не наступають, але вибити їх не вдається", – наголосив Арестович.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...