Ворог може вдарити з будь-якої точки: Арестович пояснив, чому "Залізний купол" не підходить Україні

Радник голови Офісу Президента Олексій Арестович розповів, що Україні не підходить система "Залізний купол". Нашій країні потрібні сучасні системи протиповітряної оборони, які будуть спрацюють значно краще. Про це він розповів в ефірі "24 каналу", передають Патріоти України.

Арестович пояснив, що система "Залізний купол" добре працює, проте лише за конкретних обставин. В наших умовах вона не зовсім нам потрібна, вважає радник голови ОП. "Залізний купол" – це дуже специфічна система озброєння. Вона добре працює виключно в ізраїльських умовах", - зауважив Арестович.

Як розповів політик, Росія фактично оточила Україну, мова йде про тисячі кілометрів, якщо брати до розрахунків й території нашої країни, що межує з Білоруссю. Ворог може вдарити з будь-якої точки, тому військовим Збройних Сил України потрібні більш сучасні системи протиповітряної оборони.

Окрім цього, зауважив Арестович, система "Залізний купол" дуже багато коштує. За ці гроші можна закупити універсальну зброю, яка ефективніше допоможе нашим захисникам відбивати ворожі атаки. Навіть якби "Залізний купол" і підходив для України, то Ізраїль не продав би нам таку систему, вважає радник голови ОП.

Окупанти влаштували ядерний терор: Люди масово тікають з Енергодара через страх, що на ЗАЕС станеться катастрофа

понеділок, 15 серпень 2022, 19:27

Головний фронт воєнної бійні, яку влаштувала Росія на території України, переходить на південь. І це небезпечно, тому що з’явився ризик катастрофи на найбільшій у Європі АЕС, а також початку кривавої битви за важливе місто Херсон, яке російські війська...

"Це правила, написані кров’ю": Кличко пояснив необхідність зупинки громадського транспорту під час тривоги

понеділок, 15 серпень 2022, 18:58

Мер Києва Віталій Кличко пояснив, чому було ухвалено рішення зупиняти рух громадського транспорту на час повітряної тривоги, передають Патріоти України. В інтерв'ю Бабелю він заявив, що це рішення ухвалив Радою оборони міста за рекомендацією військових...