
У порт захопленого росіянами Маріуполя вперше з початку повномасштабного вторгнення РФ зайшов військовий корабель окупантів. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у своєму Telegram, передають Патріоти України.
"Учора в акваторію Маріупольського морського порту вперше з моменту окупації зайшов і пришвартувався російський військовий корабель. За годину до його швартування на території порту здійснили посадку чотири бойові вертольоти різного класу і до вечора перебували на території порту", — зазначив він.
Андрющенко наголосив, що поки незрозуміло, це системні дії окупантів чи одноразові. Він додав, що російський корабель було пришвартовано в іншому місці від анонсованого окупантами.
"Якщо це постійне базування, то виникає багато питань. Починаючи від якої загрози тут корабель до оцінки загрози найближчим часом щодо нової битви за Маріуполь", — резюмував Андрющенко.
На початку року радник мера Маріуполя повідомляв, що окупанти перетворюють порт на військову базу. З порту було звільнено всіх маріупольців, за винятком окремих фахівців-колаборантів, і завезено працівників із Росії.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...