Ворог нахабніє: У порт захопленого Маріуполя вперше з початку вторгнення зайшов військовий корабель РФ, - Андрющенко

У порт захопленого росіянами Маріуполя вперше з початку повномасштабного вторгнення РФ зайшов військовий корабель окупантів. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у своєму Telegram, передають Патріоти України.

"Учора в акваторію Маріупольського морського порту вперше з моменту окупації зайшов і пришвартувався російський військовий корабель. За годину до його швартування на території порту здійснили посадку чотири бойові вертольоти різного класу і до вечора перебували на території порту", — зазначив він.

Андрющенко наголосив, що поки незрозуміло, це системні дії окупантів чи одноразові. Він додав, що російський корабель було пришвартовано в іншому місці від анонсованого окупантами.

"Якщо це постійне базування, то виникає багато питань. Починаючи від якої загрози тут корабель до оцінки загрози найближчим часом щодо нової битви за Маріуполь", — резюмував Андрющенко.

На початку року радник мера Маріуполя повідомляв, що окупанти перетворюють порт на військову базу. З порту було звільнено всіх маріупольців, за винятком окремих фахівців-колаборантів, і завезено працівників із Росії.

Концерт Кобзона п'яту добу поспіль недозбирає аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 серпня

понеділок, 25 серпень 2025, 7:42

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.08.25 орієнтовно склали:

"Це ж просто знищити звичайну болванку": Польща могла б оголосити частину повітряного простору України критичним для себе і збивати засоби РФ, - Портников

понеділок, 25 серпень 2025, 7:36

Поляки могли б допомагати системі протиповітряної оборони України знищувати те, що знаходиться в безпосередній близькості до Польщі. Про це в ефірі "Еспресо" сказав журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. "Я думаю, що Польща принаймні ...