
Російські окупанти готуються до наступу у Запорізькій області. Про це у Facebook повідомляє Запорізька обласна державна адміністрація, передають Патріоти України
"Окупаційні російські війська зібрали багато техніки та особового складу на ділянці лінії фронту Велика Новосілка - Новодарівка - Малинівка. Ворог намагається просуватися в напрямку Запоріжжя, але йому це погано вдаєтсья, відтак розташування сил на фронті не змінилося"- сказано в повідомленні.
Також зазначається, що Запоріжжя продовжує готуватися до оборони, а патрульна поліція та поліція охорони виконують завдання із забезпечення громадського порядку.
За словами мера, гарнізон і військові частини Кривого Рогу готові зустрічати окупантів. Навколо міста збудована глибокоешелонована оборона і багатоступінчасті укріплені райони.
Нагадаємо, за час війни окупанти кілька разів обстрілювали Криворізький район. Останній удар ворог здійснив п'ять днів тому і зруйнував житлові будинки. Тим часом на Херсонщині ЗСУ провели успішну операцію і звільнили кілька населених пунктів.
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...