
На Слов'янському напрямку російські війська активізували штурмові дії. Тактичною ціллю противника є захоплення панівних висот, що визначають подальший розвиток бойових дій у цьому районі. Про це сказав начальник групи персоналу зенітно-ракетного дивізіону 54-ї окремої механізованої бригади ім. Гетьмана Івана Мазепи позивний "Депутат" у проєкті "Український фокус. Ранок" на Slawa.TV та Еспресо, передають Патріоти України.
"Якщо проаналізувати дії ворога на Слов'янському напрямку за останній місяць-два, було помітно, що він дещо знизив темпи штурмових дій, але наростив інтенсивність ураження логістики Збройних Сил України та активізував розвідку. Над зоною нашої відповідальності цілодобово кружляли розвідувальні дрони. Наш підрозділ регулярно та цілодобово працював: у квітні підрозділом БПЛА нашого дивізіону було збито 136 "Молній". Це свідчить про те, що ворог готувався", - зауважив "Депутат".
За словами начальника групи персоналу зенітно-ракетного дивізіону 54-ї окремої механізованої бригади ім. Гетьмана Івана Мазепи, наразі темпи штурмових дій ворога збільшилися. Ворог активно проводить дії, користуючись погодними умовами. Він застосовує тактику штурмів малими групами.
"Але головна мета ворога - адміністративний кордон Донецької області, це його стратегічна ціль. Тактична ціль - захоплення панівних висот, щоб надалі продовжувати свої дії. Тому такі населені пункти, як Резниківка, Рай-Олександрівка, Крива Лука, Закітне, є для нього стратегічно важливими", - наголосив "Депутат".
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...