
На Курському напрямку точаться активні бої. Росіяни намагаються використати увесь свій бойовий досвід, щоб вибити українські підрозділи з цієї території.Про це заявив командир взводу 24-ї ОШБ "Айдар" Станіслав Бунятов "Осман", передають Патріоти України.
За його словами, росіяни почали лобові виснаження піхотинськими штурмами. "Курський напрямок зараз дуже активний та насичений боями, здебільшого піхота, але бувають випадки прямих контактних боїв важкої техніки. Ворог намагається застосувати весь наявний досвід проти нашої армії, найкраще їм вдається класичне лобове виснаження", - зазначив військовий.
"Осман" зауважив, що втрати з обох сторін є щоденно. "Боротьба за кожен метр, лінія боєвого зіткнення зараз чітка і немає видимих прогалин, як це було на початку операції", - додав він.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...