
На Курському напрямку точаться активні бої. Росіяни намагаються використати увесь свій бойовий досвід, щоб вибити українські підрозділи з цієї території.Про це заявив командир взводу 24-ї ОШБ "Айдар" Станіслав Бунятов "Осман", передають Патріоти України.
За його словами, росіяни почали лобові виснаження піхотинськими штурмами. "Курський напрямок зараз дуже активний та насичений боями, здебільшого піхота, але бувають випадки прямих контактних боїв важкої техніки. Ворог намагається застосувати весь наявний досвід проти нашої армії, найкраще їм вдається класичне лобове виснаження", - зазначив військовий.
"Осман" зауважив, що втрати з обох сторін є щоденно. "Боротьба за кожен метр, лінія боєвого зіткнення зараз чітка і немає видимих прогалин, як це було на початку операції", - додав він.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...