Ворог не пройде: Бійці Нацгвардії зупинили штурм окупантів на Запорізькому напрямку (відео)

Бійці Національної гвардії спинили спробу наступу росіян на Запорізькому напрямку. Окупанти атакували групою піхоти, передають Патріоти України з посиланням на Telegram командуючого Нацгвардії Олександра Півненка.

Так, окупанти намагались наступати групою піхоти на позиції нацгвардійців, але їхні дії були завчасно виявлені аеророзвідкою "Спартану".

"На Запорізькому напрямку росіяни в основному намагаються проводити штурми та розвідку боєм піхотними групами від 3 до 10 чоловік. В залежності від можливості накопичити особовий склад та ділянки місцевості", - розповів Півненко.

За його даними, техніку ворог застосовує рідко, але і особовий склад ворога, і вогневі засоби українські військові знищують швидко і влучно.

Кремль готує новий наступ: Чому війна в Україні може затягнутися ще на два роки

четвер, 2 квітень 2026, 23:55

Росія готується до нової наступальної кампанії в Україні, а війна може затягнутися ще на один-два роки. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з обговореннями в Кремлі та ситуацією на фронті, передають Патріоти України. Ознаки акт...

Питання дозріло і перезріло: Міноборони відреагували на вбивство військового ТЦК - зміни до мобілізації обіцяють незабаром

четвер, 2 квітень 2026, 23:23

Влада дотримується політики страуса, покладаючи непопулярне і складніше рік від року питання з президента очільників військових адміністрацій та нацполіції на "крайніх" - військоматівців, роблячи певну категорію військових жупелом суспільного невдоволення