
Російська армія має дефіцит, насамперед, балістичних ракет "Іскандер", а також крилатих ракет Х-101, Х-555 та "Калібрів". На озброєнні в окупантів залишилося крилатих ракет на 2-3 потужних масованих ударів по Україні. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Дефіцит сьогодні є у росіян. Він пов'язаний насамперед із балістичними ракетами "Іскандер". Як бачимо, давно вони застосовували цей вид озброєння. Йдеться, саме про балістику і наближаються вони до закінчення запаси "Калібрів". Значно зменшуються крилаті ракети повітряного базування Х-101, Х-555. І наші підрахунки дуже прості. Максимум, на що здатна Росія - це два-три такі потужні завдання ударів, як от ми спостерігали за останній час", - сказав Скібіцький. Представник Головного управління розвідки Міноборони додав, що у Росії продовжується виробництво ракет, хоч і дещо зменшилося.
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...
260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...