Ворог не відступає: Російські окупанти риють окопи поблизу Енергодара та встановлюють "Гради" вздовж берега Дніпра

Поблизу окупованого українського Енергодара на Запоріжжі, де розташована найбільша в Європі Запорізька АЕС, російські загарбники риють окопи та траншеї. Також біля села Новоукраїнка окупанти встановлюють системи залпового вогню "Град" уздовж берега Дніпра, передають Патріоти України.

Про це повідомили у Telegram НАЕК "Енергоатом". У компанії припустили, що у такий спосіб путінські терористи хочуть "закріпитися" на позиціях.

"Добре розуміють, що ніхто їм не подарує найбільшу в Європі атомну електростанцію, а також не покине напризволяще жителів міста-супутника АЕС, які мужньо тримаються в окупації", – констатували в "Енергоатомі".

Нагадаємо: раніше російські окупанти вирішили терміново відновити роботу похоронного бюро в Енергодарі. У "постанові" колаборанта з ОПЗЖ Андрія Шевчика йдеться, що такі заходи зумовлені "гострою необхідністю". Насправді у такий спосіб окупанти намагаються замести сліди злочинів.

Оце так! Польські міста відмовляються приймати дітей з України на відпочинок

субота, 27 червень 2026, 7:00

Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...

"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...