
Поблизу окупованого українського Енергодара на Запоріжжі, де розташована найбільша в Європі Запорізька АЕС, російські загарбники риють окопи та траншеї. Також біля села Новоукраїнка окупанти встановлюють системи залпового вогню "Град" уздовж берега Дніпра, передають Патріоти України.
Про це повідомили у Telegram НАЕК "Енергоатом". У компанії припустили, що у такий спосіб путінські терористи хочуть "закріпитися" на позиціях.
"Добре розуміють, що ніхто їм не подарує найбільшу в Європі атомну електростанцію, а також не покине напризволяще жителів міста-супутника АЕС, які мужньо тримаються в окупації", – констатували в "Енергоатомі".
Нагадаємо: раніше російські окупанти вирішили терміново відновити роботу похоронного бюро в Енергодарі. У "постанові" колаборанта з ОПЗЖ Андрія Шевчика йдеться, що такі заходи зумовлені "гострою необхідністю". Насправді у такий спосіб окупанти намагаються замести сліди злочинів.
Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...