
Російські загарбники цього року здійснили кілька масованих ракетних ударів, під час яких ворог також застосовував ракети "Калібр". Про це в етері телеканалу Київ24 заявила речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк, передають Патріоти України.
Вона заявила що два рази росіяни запускали по три "Калібри", що є не типовими випадками. Гуменюк зазначила, під час атаки 2 січня вони використали надводний ракетоносій.
Також під час крайньої ракетної атаки загарбники використали підводний ракетоносій, який не був на бойовому чергуванні. Окупанти вивели його під час ракетної атаки, щоб це було несподіванкою для сил ППО.
"Але, ще раз зауважу, таке нетипове використання. Очевидно, одна не зійшла. Тобто, коли випускається три ракети є дуже велика підозра, доля ймовірності, що щось не спрацювало і одна з ракет або заклинила, або не вийшла, або ще сталися якісь негаразди", - сказала Гуменюк.
Вона зазначила, що це може свідчити про зношеність ракетних установок на носіях, тому загарбники дуже залежать від об'єктів інфраструктури, що залишилися у Севастополі, які вони використовували під час обслуговування ракетних установок і завантаження самих "Калібрів". Гуменюк зазначила, що ворог наразі обмежений у ресурсі використання "Калібрів", адже поновитися їм дуже складно.
Речник президента Польщі Рафал Лескевич в інтерв'ю Polsat News заявив, що орден Білого орла, який президент України Володимир Зеленський відправив "Новою поштою", був отриманий, передають Патріоти України . Лескевич додав, що повернуту нагороду "переда...
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...