
Українські війська продовжують утримувати Сєвєродонецьк і відбили атаки росіян. Про це в ефірі "Радіо Свобода" повідомив глава Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк, передають Патріоти України.
Російські війська контролюють 2/3 периметру Сєвєродонецька. "Вдалося зупинити авангард рашистів, який намагався прорватися. Все ж таки ситуація досить напружена. Майже 2/3 по периметру міста зайняті ворогом і місто знаходиться у такій жорсткій обороні", - відповів Стрюк.
Останні дні місто повністю палає, додав Стрюк, коментуючи інтенсивність боїв на підступах Сєвєродонецька. "Безперервні обстріли по житлових кварталах, по інфраструктурі міста. Обстрілюється наше хімічне підприємство "Азот", на жаль, є і жертви серед мирного населення, і серед співробітників "Азоту". На жаль, ситуація дуже тяжка", - додав він. Внаслідок обстрілів окупантів пошкоджено 90% житлового фонду міста, 60% доведеться повністю відновлювати.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...