Ворог панікує: Окупанти знищили міст в Олешках, очікуючи на наступ ЗСУ, - партизани


Російські війська підірвали міст у Олешках Херсонської області. Окупанти, ймовірно, готуються до наступу українських військових. Про це повідомляє у Telegram партизанський рух "АТЕШ", передають Патріоти України.

"Вранці 18 жовтня росіяни знищили міст через річку Конка в Херсонській області. Агент руху "АТЕШ" зі складу 61-ї бригади морської піхоти ЗС РФ повідомляє, що це може бути пов'язане з ймовірним наступом українських сил на Херсонському напрямку", - йдеться у повідомленні.

За даними партизанів, військовослужбовці РФ з цієї бригади раніше неодноразово отримували розвідувальну інформацію про можливий наступ українських сил, а всі підрозділи в глибині до 15 км були переведені в повну бойову готовність.

"Це також підтверджує інформацію наших агентів з Херсонської області про переміщення близько тисячі російських військовослужбовців у бік річки Дніпро. Очевидно, що окупанти розглядають ймовірність наступу ЗСУ на цій ділянці. І не підривали б такий стратегічно важливий міст без вагомих на те причин", - констатують у "АТЕШ".

При цьому партизани не виключають, що "окупанти могли підірвати міст з іншої, поки що незрозумілої причини".

Удари посилюються. Міноборони України оголосило про закриття пляжного сезону у Криму

понеділок, 22 червень 2026, 18:20

Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...

Щоб було кому воювати: У РФ запровадять обов'язковий курс із безпілотників для студентів, - ЦПД

понеділок, 22 червень 2026, 16:50

Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...