
Російські окупаційні війська активізувалися по всій лінії оборони оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" на Куп'янському напрямку. Противник перегруповується й не відмовляється від наміру знову захопити Куп'янськ. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" заявив речник командування Сухопутних військ ЗС України, підполковник Володимир Фітьо, передають Патріоти України.
"Зараз погіршується погода, тому використання техніки російськими окупантами дещо ускладнюється. Але наміри їхні зрозумілі. Ми бачили їхню підготовку до атакувальних дій", – сказав він. Фітьо також повідомив, як пройшла доба (16 листопада) на вказаному напрямку.
Сили оборони відбили п'ять російських атак у районах Синьківки, Петропавлівки та Білогорівки. Армія РФ застосовувала свою авіацію, а також 15 дронів-камікадзе. За добу у противника в районі Куп'янська кількість живої сили зменшилася на 156 осіб, а військової техніки – приблизно на 30 одиниць. Зокрема, наші воїни знищили один танк та одну бойову броньовану машину ворога.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...