Ворог підтягує резерви: Тимочко розповів про ситуацію на Харківщині


Іван Тимочко, військовослужбовець та голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ, зазначив, що противник намагається максимально задіяти ресурси та резерви, щоб мінімізувати відступ своїх військ. Про це він розповів в етері "Еспресо", передають Патріоти України.

"Донедавна окупаційна армія РФ на Харківському напрямку проводила наступальні дії, які були зупинені. Окупантів почали витискати й в районі Липців, і у Вовчанську. Зараз відомо, що ворог підтягує на цей напрямок резерви, тобто намагається максимально задіяти ті ресурси, які має, щоб мінімізувати відступ російських військ. Є у них якісь спроби заривання у землю, але на даному етапі це фрагментарні моменти", - зауважив військовослужбовець ЗСУ.

За його словами, загарбники уявляють, що можуть поблизу лінії фронту затягувати свою військову інженерну техніку, щоб проводити якісь роботи. Тому там і залишається десятками знищена інженерна техніка ворога.

"Зараз спостерігаємо цікаву річ, якщо тиждень-два тому по знищених ворогах, як звітував Генштаб ЗСУ, було не менше 1100-1300, то тепер тенденція до застосування противником живої сили, яку ми знищуємо, приблизно 900-950, тобто менше тисячі. Можемо говорити, що напруження є, інтенсивність є, резерви були задіяні, але ситуація складається так, що росіянам або доведеться витягати з РФ війська, які ще там є, або починати якусь мобілізацію, або попри накази російських генералів їхній наступ видихнеться", - резюмував Іван Тимочко.

Про "відпустку Верховної Ради": Є дві конкретні особи, кому українці мають "дякувати" за тривалі перерви під час війни

середа, 24 липень 2024, 8:04

«Слуги» бояться розголосу... Сьогодні відчув значення розхожої фрази про «іспанський сором» – коли сам нічого поганого не зробив, а за ситуацію і за інших соромно. Тому, дивлячись на зливу повідомлень у стрічці про «проклятих депутатів», вирішив усе ж...