
Росіяни під час травневого наступу планували частково оточити Харків
Росіяни планували частково оточити Харків і тиснути на схід від Печенізького водосховища. Про це у понеділок, 20 травня, з посиланням на "отримані військові плани" пише The Economist.
За даними видання, операція нібито була запланована загарбниками на 15-16 травня, але її перенесли майже на тиждень з невідомих причин.
Росіяни начебто "визначили два напрямки" атаки по обидва боки водойми. Зокрема, наступ на західному напрямку мав бути спрямований на те, щоб вивести російські війська в радіус артилерійської досяжності до Харкова біля села Борщова.
Втім, як вказує видання, їх зупинила 92-га бригада ЗСУ, яка відкинула окупантів на 10 кілометрів від початкової мети.
The Economist додає, що на Вовчанському напрямку план окупантів полягав у тому, щоб прорватися до міста Печеніги.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...