
Російські диверсійно-розвідувальні групи не полишають спроб прорватися в Сумську область, але Сил оборони їх ліквідовують. Про це в ефірі телемарафону розповів очільник Сумської ОВА Володимир Артюх, повідомляють Патріоти України.
"Диверсійно-розвідувальні групи систематично намагаються зайти на нашу територію, і завдячуючи нашим прикордонним військам, нашим збройним силам, десятки цих диверсійних груп було знищено", - розповів посадовець.
Зокрема, за словами Артюха, російські ДРГ неодноразово намагалися зайти у село Лукашівка Великописарівської громади.
"Були знищені десятки ворожих солдатів, які залишились лежати в нашій українській землі", - розповів керівник ОВА.
Також українські захисники атакували ворога поблизу села Журавка.
"У Журавці були намагання сконцентрувати невеликі підрозділи, але ворог отримав адекватну дію з боку наших Збройних сил", - розповів посадовець.
Артюх додав, що ситуація на прикордонні Сумщини під контролем Сил оборони. Також, за його словами, наразі у ворога немає сил, достатніх для масштабного наступу на Сумську область.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...